Odkazy

Statistiky

Novinky, události ve sboru

29. ledna 2011
  V sobotu bylo odpoledne věnováno dětem a od 14 hodin startoval maškarní bál, který přijel zdokumentovat i redaktor Rokycanského deníku. Soutěžilo se v židličkované, o nejlepší masku a o nejlepšího tanečníka. Po maškarním plesu bylo u hasičské zbrojnice zahájeno grilování uzeného selete, o které se s námi podělila výherkyně z včerejšího plesu. Zároveň jsme popřáli a předali narozeninový dort oslavenkyni Evě.
  28. ledna 2011
  Hasičský ples byl zahájen ve 20 hodin, zároveň se začaly prodávat lístky na tombolu, ve které bylo mnoho zajímavých cen. Před půlnocí byly vyhlášeny hlavní ceny a nejhlavnější cena uzené sele. Poté pokračovala taneční zábava do 2 hodin ráno.
  11. ledna 2011
  Srdečně Vás zveme na tradiční hasičský ples, který se koná v pátek 28. ledna 2011 od 20 hodin v kulturním domě Cekov. K tanci a poslechu hraje skupina GONG. Pro děti je připraven v sobotu od 14 hodin maškarní ples, kterým bude provázet Michal Štědrý.
  14. prosince 2010
  Sbor dobrovolných hasičů v Cekově Vás srdečně zve na SILVESTR 2010, který se bude konat v pátek 31. prosince od 19 hodin v kulturním domě Cekov . Přijďte s námi oslavit začátek roku 2011.
  8. prosince 2010
Zvětšit   Zveme všechny členy SDH Cekov na výroční valnou hromadu, která se koná v úterý dne 28.12.2010 od 17 hodin v hasičské zbrojnici v Cekově.
  2. října 2010
  Na poslední letošní soutěž jsme vyrazili do Kamenného Újezdu. Soutěž byla dvoukolová, v kategorii muži jsme se umístili na 2. místě za týmem z Kornatic. V kategorii ženy získaly naše dívky první místo, za nimi se umístily týmy z Volduch a Terešova.
  11. září 2010
  Memoriál M.Vojče v Cheznovicích se skládal ze 3 disciplín. Štafety se zúčastnilo 5 soutěžících a tak jsme zapojili i starší hasiče z Cekova. První vypil malé pivo, vezl druhého na trakaři přes překážky, sedící držel tác se třemi kelímky vody. Poté předal tác, vypil pivo a třetí běžel se dvěma kelímky přes kladinu, vypil pivo, čtvrtý běžel s jedním kelímkem, uchopil hasící přístroj, položil na značku, vypil pivo a poslední kutálel pneumatiku slalomovou dráhou, v cíli vypil pivo a ukončil štafetu. Z deseti týmů jsme po štafetě byli na prvním místě společně s Vranovicemi. Druhou disciplínu tvořily družstva se třemi soutěžícími, po startu se museli otočit 10x kolem tyče, vyběhnout směrem k terčům, uchopit kbelík s vodou a nalévat do žlábku až se zvedl terč, vrátit se nabrat vodu a umístit kbelík zpět na značku. V tomto úseku jsme obsadili páté místo. Posledním úkolem byl požární útok, kdy vše kromě stříkačky bylo umístěno v autě, vybíhalo se od stolu po vypití jednoho piva. Voda se musela nasávat z kádě, hadice spojovali soutěžící za běhu. Umístili jsme se na druhém místě, ovšem v celkovém pořadí až na čtvrtém. Tomáš P. získal ještě speciální cenu a to druhé místo za nejrychleji vypité pivo.
  5. září 2010
  Okrskové kolo soutěže v požárním útoku se rozhodli zbirožští uspořádat s ročním předstihem na cvičišti v Cekově. V kategorii muži zvítězil na sklopné terče Týček s časem 30.06s, druhý Zbiroh 41.91s, třetí Líšná 48.15s a poslední Drahoňův Újezd 52s. V kategorii ženy zvítězily dívky ze Zbiroha s časem 30.38s, druhý Týček 30.58s a třetí Líšná 47.66s.
  21. srpna 2010
  Krajskou soutěž v požárním sportu pořádalo OSH Rokycany v Plzni na stadionu Václava Žaloudka 33. ZŠ Terezie Brzkové. Okres Rokycany reprezentoval tým mužů z Kornatic a tým žen ze Zbiroha. Zbirožský tým doplňovala naše děvčata Denisa a Jitka. Krajské soutěže se dívky účastnily poprvé a především sbíraly zkušenosti, neboť soupeřky bojovali o účast na republikové soutěži. Umístily se na posledním místě, ovšem s pěknými časy, které zaostávaly jen o vteřiny za dalšími družstvy. Kluci z Kornatic, doplněni soutěžícími z Volduch, Holoubkova, Nevida a Strašic se umístili na 5.místě z 6 družstev. Podrobnější článek najdete na stránkách OSH Rokycany.
  7. srpna 2010
  Již od časného rána jsme se připravovali na dnešní slavnostní otevření hasičské zbrojnice, v horním patře se chystaly švédské stoly, poté byla i přes vytrvalý déšť zahájena soutěž na hasičském cvičišti, kde zářil soutěžní tým starších hasičů a s časem 29s se umístil na druhém místě za mladými hasiči s časem 27s a třetí místo obsadily dívky s časem 31s. Po ukončení soutěže se postavily altány před zbrojnicí a rozmístily stoly a lavice. V půl druhé zahájila slavnostní otevření kapela pana Elicara, v 15 hodin bylo požehnáno nové zbrojnici. Přestříhnutím pásky bylo otevřeno honí patro, kde bylo připraveno občerstvení. Hudba hrála až do sedmé hodiny, pokračovalo se v kulturním domě, kde hrála skupina Separace.
  02. srpna 2010
Zvětšit   V sobotu 7.srpna 2010 nově otevíráme hasičskou zbrojnici. Srdečně Vás zveme na prohlídku, občerstvení a taneční zábavu. Dopoledne bude probíhat soutěž místních družstev na hasičském cvičišti.
  8. května 2010
  Okrsková soutěž v požárním útoku se konala v Holoubkově a přijelo soutěžit 5 týmů mužů a 2 týmy žen, dále přijel změřit mimo soutěž svoje síly i tým z Volduch. Letošní soutěž se nám vydařila a oba naše týmy se umístily na prvních místech.
  22. února 2010
  Byli jsme požádáni o odstranění sněhu ze střechy, který tvořil nebezpečný převis u okapu a ohrožoval majitele domu. Sníh byl shazován postupně ze žebříku pomocí lopaty po celé délce okraje střechy.
  13. února 2010
  V sobotu odpoledne se konala výroční valná hromada okrsku č.8. v restauraci u Štochlů v Mýtě. Schůzí provázel pan J.Dongres, zprávu velitele okrsku podal p. Frost, následovala zpráva velitelů jednotlivých sborů, volba výboru okrsku, návrh a volba kandidáta na starostu OSH, návrh a volba výkonného výboru a odborné rady velitelů. Přivítali jsme hosty p. Svobodu ze Zbiroha a p.Němce ze sboru Lhota pod Radčem, kteří mají zájem o vstup do našeho okrsku. Dále byl stanoven termín okrskové soutěže, kterou SDH Těškov uspořádá na hasičském cvičišti v Holoubkově dne 8.5.2010 od 9 hodin. Program pokračoval diskuzí, usnesením a na závěr se podávalo občerstvení.
  30. ledna 2010
  První letošní grilování se uskutečnilo díky hlavní výhře v tombole, která nám byla přenechána od výherců z Mýta. Uzené sele jsme v netradičním termínu grilovali venku na sněhu, sud s pivem byl už umístěn ve vytápěné garáži.
  Po hasičském plesu následovalo odpoledne věnované dětem, dětský maškarní bál začal krátce po sobotním obědě. I dnes byla účast veliká, hudbou provázel Michal Štědrý, nejoriginálnější masky a převleky byly oceněny, stejně tak i výherci dvou soutěží.